Opinie naszych gości

W Hotelu Napoleon najważniejsi są nasi Goście. Dokładamy wszelkich starań, by Państwa pobyt upłynął w miłej i przyjemnej atmosferze. Dlatego też każda opinia jest dla nas ważna, prosimy więc o podzielenie się z nami swoimi wrażeniami i uwagami.

Opinie

Dominika

Zadowolona jestem z jakości posiłków, zachowanej czystości i miłej obsługi ze strony personelu.

Katarzyna

Jestem zachwycona i zauroczona
Zauroczył mnie wystrój hotelu oraz jego położenie. Pomimo iż hotel leży przy głównej drodze (co uważam iż jest dodatkowym plusem gdyż łatwo się do niego dostać) to sprawia wrażenie oazy spokoju i relaksu. Cichy szum wody w fontannie, szelest liści i śpiew ptaków - tylko to docierało do mnie o poranku. Piękne stylowe wnętrza! Pokój w którym czułam się jak hrabianka i restauracja, w której serwowane są prawdziwie królewskie posiłki sprawiły, że wypoczęłam i zrelaksowałam się w 100%
Przemiła - zawsze uśmiechnięta obsługa, szybko i profesjonalnie załatwiała każdą sprawę. Cokolwiek bym nie napisała - słowa tego po prostu nie oddadzą
Na pewno wrócę, na pewno polecam gdyż jak do tej pory to najpiękniejszy a równocześnie najbardziej rodzinny i przyjazny hotel w jakim miałam okazję gościć.

Arkadiusz

Bilard do dyspozycji. Spokojne miejsce. Miły personel.

Mariola

Oryginalny wystrój, sympatyczny personel, prezenciki dla gości. Specjalne podziękowania za odesłane zgubionego kocyka :-)

Dodaj opinie
do góry
Rezerwacja